<strong>E</strong>COMMERCE

TE PEATE OLEMA VÄHEMALT 18 AASTAT VANA SELLE VEEBILEHE KÜLASTAMISEKS

Oleme uuendanud e-poodi. Tere tulemast!

CityAlko kliendileht 4.–5.2022

Siin on CityAlko aprilli-mai heade maitsete leht. Või veel parem – kvaliteetsete heade maitsete leht.
Kell ammu edasi suveaega keeratud ja loodetavasti pakub meie kevadiselt värske apetiitsete pakkumistega kliendileht palju avastamisrõõmu. Siit leiad kvaliteetseid maitseid nii lähedalt kui kaugemaltki. Kõike ikka ka alkoholivabalt.

Anname maailma kõige värskema retsepti koduseks kokteiliks, alkoholi- ja kalorivabalt – roheline „kõigevaba“ Mojito. Kevad tähendab värsket maitset ja seekord maitsestame mullivett nii, et seda saaks kutsuda kokteiliks. Jääd, rohelist ja mulli – valmis!

Teeme juttu oma kuulsuse tipul olevatest džinnidest. Igas maailma nurgas toodetakse kvaliteetset džinni, oleme kuulnud, et isegi väikestel kaugetel troopilistel saartel on džinnitootmine täies hoos. Meil pole selle vastu midagi, meie kaupluste riiulid on džinnist lookas ning oleme täiesti veendunud, et meil on džinni igale maitsele ja igale sündmusele.

Lisaks leiad lehest 6 nippi täiusliku džinn & tooniku valmistamiseks ning hulgaliselt erinevaid tooteid, mis on saadaval CityAlko ja SuperAlko kaupluste riiulitel ning e-poes.

NB! CityAlko uus veinimaja on avatud Tabasalu südames – olete oodatud!

CityAlko uus veinimaja Tabasalu südames

Ilusat päikselist kevadet!

CityAlko kliendileht 4.–5.2022