<strong>E</strong>COMMERCE

TE PEATE OLEMA VÄHEMALT 18 AASTAT VANA SELLE VEEBILEHE KÜLASTAMISEKS

Oleme uuendanud e-poodi. Tere tulemast!

CityAlko kliendileht 4.–5.2023

Kätte on jõudnud kevad! Loodetavasti leiab kevademärke mitte ainult kalendrist vaid ka aiast, peenralt ja pokaalist–taldrikult!

Loe julgelt edasi, siin on meie kõige värskem kliendileht kõige värskemate ideede ja pakkumistega!

Kevademärke leiab lisaks kalendrile ka aiast, peenralt ja pokaalist–taldrikult

Null G&T ehk alkoholivaba džinn ja toonik inspireeriva garneeringuga – alkoholivaba džinn on kohal ja vallutanud džinnisõprade südamed. Eks džinn ja toonikut oskab teha igaüks, aga kordame üle mõned olulised põhitõed, mis teevad tavalisest džinn ja toonikust suurepärase džinn ja tooniku.  

Üllatus – rumm! Üllatus seisneb selles, et rumm pole ammu enam piraatide jook. Rumm on oma mõnusalt karamellise käe pistnud kokteilikultuuri, töötab imehästi digestiivina ning samuti ka maitsvate kookide küpsetamisel.

Rumm on oma karamellise käe pistnud kokteilikultuuri

Kõige lihtsamad kokteiliretseptid maailmas. Kodused kokteilipeod on tagasi. Täpsustuseks võiks muidugi öelda, et ega nad pole kunagi kuhugi päriselt kadunudki – kodus maitsvate ja maailmatasemel kokteilide valmistamine on kokteilimaailma trend number üks. Teeme aga elu lihtsaks ja anname mõned retseptid, mida on nii lihtne valmistada, et hakkab lausa piinlik. Ei mingit raputamist või mahlade pigistamist, ainult kokkusegamise rõõm. Head katsetamist!

Kodused kokteilipeod on tagasi

Lisaks on värskes kliendilehes hulgaliselt erinevaid tooteid, mis on saadaval CityAlko ja SuperAlko kaupluste riiulitel ning e-poes.

Head kirjulehelist lugemist ja pakkumistega tutvumist!

CityAlko kliendileht 4.–5.2023